E-szkła.pl

Testuję :: Obserwuję :: Komentuję – czyli subiektywizm w moim wydaniu

Krem do rąk BeBeauty z Biedronki opinie czy warto kupić?

1

Krążą opinie, że produkty z Biedronki są dla uboższych lub są gorszej jakości. Może tak było dawno dawno temu, gdyż obecnie produkty z Biedronki są całkiem niezłe, zarówno żywność jak i… kosmetyki. Niedawno miałam okazję wypróbować krem do rąk firmy Bebeauty, który można nabyć właśnie w Biedronce.

Na początku myślałam, że będzie to kolejny zwykły krem z racji jego niskiej ceny (około 4zł) i nie oczekiwałam po nim rewelacji. Myliłam się bardzo mocno. Krem okazał się jednym z lepszych kremów, jakie kiedykolwiek używałam, a niestety mam bardzo suche i spękane dłonie i jestem zmuszona do ich smarowania.

Krem Bebeauty jest gęsty i można go dokładnie rozsmarować. Szybko się wchłania i co najważniejsze jak dla mnie, nie lepi się. Dłonie praktycznie od razu są nawilżone i na długo takie pozostają. Na spękaną i podrażnioną skórę jest naprawdę dobry.

Do tej pory dość często kupowałam krem do rąk marki Kamill i jeśli mam porównać, to krem z Biedronki jest równie dobry i skuteczny jak Kamill, a nawet lepszy bo mniej się lepi.

Obecnie w Biedronce można zakupić krem w dwóch kolorach opakowań. Osobiście testowałam krem do rąk w białej tubce z orzechowym olejem macadamia, na którym pisze 24h aqua system i uważam go za rewelacyjny produkt. Na pewno od teraz będę krem do rąk kupowała w biedronce i chętnie wypróbuję jeszcze więcej produktów tej marki.

One Comment

So, what do you think ?

  • Powiadom mnie o odpowiedzi na mój komentarz!