E-szkła.pl

Testuję :: Obserwuję :: Komentuję – czyli subiektywizm w moim wydaniu

Lakiery do paznokci Wibo

4

Prawie od zawsze szukam po różnych drogeriach trwałych lakierów, które by nie odpryskiwały na drugi dzień po pomalowaniu. Nie każda kobieta ma czas na codzienne malowanie paznokci. Ostatnio jednak jestem zadowolona z lakierów firmy Wibo.

Lakiery firmy Wibo

Lakiery firmy Wibo

1 – Błyszczący lakier koloru niebieskiego i zielonego, gdyż w zależności od światła ma inny kolor. Na słońcu jest bardziej niebieski-turkusowy (ładny) natomiast normalnie jest bardziej błyszcząco zielony. Lakier o dwóch obliczach. Lepiej na niego uważać.

2 – Delikatny lakier blado różowy. Mało kryje (prawie wcale). Daje bardzo delikatny błyszczący efekt.

3 – Pseudo czerwony, gdyż nawet nie wiem jak ten kolor nazwać, ale ładnie się prezentuje na paznokciu. Jest matowy i dobrze kryje. Polecam.

4 – Szary lakier matowy. Myślałam, że nie będzie fajny, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Wbrew pozorom kryje dobrze i całkiem nieźle się prezentuje.

5 – Żółty matowy lakier. Jest super. Idealny do letnich ubiorów. I co ważne – poprawia humor. Chyba najlepszy ze wszystkich Wibo co mam.

Każdy lakier Wibo nakładam 2 warstwy, gdyż jedna nie daje pełnego pokrycia paznokcia. Trzeba jednak uważać na grubość nakładanych warstw, gdyż lepiej nałożyć 2 cienkie, bo wtedy jest najlepszy efekt. Ostatnio chętniej kupuję lakiery matowe, bo błyszczaki jakoś mi się znudziły.

Co do trwałości lakierów Wibo to muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. W tej cenie jest to naprawdę trwały lakier. Czasami udaje mi się tydzień utrzymać jeden kolor, chociaż pod koniec już nie jest taki efektowny. To zależy też jak dużo naczyń muszę pozmywać. Myślę, że firma Wibo powinna pomyśleć na szerszą gamą kolorów do wyboru.

4 komentarze

 1. Tamara

  Też lubię lakiery Wibo. Szkoda że tak mało kolorów do wyboru, ale pojawia się coraz więcej…

  Odpowiedz
  • Kaja

   Tylko, że dużo kolorów to błyszczące i słabo kryjące lakiery. Denerwuje mnie to, że jak kupuje pierwszy raz lakier Wibo to tak naprawdę nie da się poznać czy będzie krył dobrze czy nie. Trochę bez sensu to jest.

   Odpowiedz
  • Kryska

   Nie ma co narzekać, kolorków zrobiło się sporo, szczególnie tych matowych. Też lubię maty 🙂

   Odpowiedz
 2. karina j.

  Bardziej podchodzą mi lakiery hybrydowe new nails. Jakoś nie podchodzi mi za specjalnie dalsze testowanie klasycznych lakierów. To jednak nie ten efekt. Przy hybrydach ładne paznokcie utrzymuję kilka tygodni. Przy klasycznym już po jednym dniu bywało, że musiałam coś zmieniać.

  Odpowiedz

So, what do you think ?

 • Powiadom mnie o odpowiedzi na mój komentarz!