E-szkła.pl

Testuję :: Obserwuję :: Komentuję – czyli subiektywizm w moim wydaniu

Płyn Zero Seven do czyszczenia soczewek

1

Płyn Zero Seven do czyszczenia soczewek miękkich to nie tylko zwykły płyn do czyszczenia. Oprócz właściwości czyszczących płyn posiada hypromellozę, który dodatkowo nawilża soczewkę tworząc specjalną otoczkę wilgoci. Otoczka wilgoci jest powoli uwalniania w ciągu dnia, co dodatkowo nawilża oko. Płyn wzbogacony jest o substancję d-sorbitol, który także zapobiega utracie wody, objawiającego się suchością oka.

Ostatnio mam okazję stosować płyn Zero Seven i muszą przyznać, że jest bardzo dobry. Codziennie siedzę długie godziny przy włączonej klimatyzacji i miałam problem z suchością oka, co powodowało pieczenie i mgliste widzenie. Po całonocnym moczeniu soczewek w płynie soczewki faktycznie są bardziej nawilżone i lepiej leżą na oku cały dzień, z czego byłam bardzo zadowolona.

plyn-do-soczewek-poly-touch-zero-seven-refreshingIle kosztuje płyn Zero Seven?

Płyn nie jest drogi. W sklepie internetowym udało mi się go kupić za 14zł (360ml) po promocji. Normalnie kosztuje koło 20zł. Nie posiada żadnego zapachu, jest pod tym względem neutralny. Nie powoduje pieczenia oka ani innych objawów dyskomfortu.

Osobiście mi bardzo odpowiada ten płyn i jest jednym z najlepszych płynów, jakie do tej pory miałam okazję używać.

One Comment

  1. Ewelina O.

    Ostatnio w pracy siedzę w klimatyzacji i mam 16 stopni. Totalna masakra, oczy wysiadają. Faktycznie odczuwam suchość oka jak mam soczewki a zakładam je codziennie.

    Odpowiedz

So, what do you think ?

  • Powiadom mnie o odpowiedzi na mój komentarz!